Drukarki 3D są używane w naszej pracowni już od 2014 roku a wiec od początku popularyzacji i dostępności technik przyrostowych na świecie. Tysiące godzin spędzonych na drukowaniu, modelowaniu i projektowaniu 3D oraz praktyka dydaktyczna (19 lat) pozwoliło nam na stworzenie programów szkoleń opartych na wiedzy praktycznej i doświadczeniu.

Autorskie programy szkoleniowe oparliśmy na wiedzy, doświadczeniu i praktyce zdobytych podczas wielu lat pracy z technologiami 3D. Dbamy o to żeby każda szkoląca się osoba miała możliwość, w sposób komfortowy i dopasowany do potrzeb opanować dokładnie cały program szkolenia ponieważ podchodzimy indywidualne, rzetelne i elastycznie do każdego naszego kursanta. Od 19 lat otrzymujemy zaufanie klientów w różnych dziedzinach pracy dydaktycznej. Proces szkolenia podzieliliśmy na cztery poziomy wprowadzające osoby bez doświadczenia (z podstawowa wiedza techniczną) w świat zastosowania inżynierii odwrotnej i technik przyrostowych.

Każde szkolenie może być prowadzone w naszej pracowni/sali szkoleniowej lub w dowolnym miejscu uzgodnionym z zamawiającym na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania

szkolenia druk 3d, szkolenia z drukowania 3d, abc3d.tech, wycena druku 3d, druk3d, drukowanie trójwymiarowe, zmorph, filament, ekstruder, drukarka 3d, fdm, sla, anycubic, 3druk, 3d druk, prototypowanie, .stl, skechup, 3ds, tanie drukowanie, taniej niż inni, lepiej ponieważ mamy doświadczenie, tani druk 3d, klonujemy ludzi, kopiujemy 3d, skanowanie 3d, skan 3d, druk 3d cena, najtańsze drukowanie 3d, fdm